LATUS gaat PHP 5
De afgelopen zeven jaar heeft de software van MoveNext altijd rekening gehouden met compabiliteit met PHP 4, zelfs nu PHP 5 al weer drie jaar beschikbaar is. We hebben er nu voor gekozen om vanaf 1 augustus 2007 met ons product LATUS geen PHP 4 ondersteuning meer te bieden. De minimale eis voor een LATUS site is nu PHP 5.2. Dit heeft twee redenen:
Voor meer informatie en uitleg over het initiatief om over te stappen op PHP 5 kunt u kijken op gophp5.org (in het Engels).
- Aan het einde van dit jaar worden er geen nieuwe PHP 4 versies uitgebracht en over een jaar ook geen bugfix releases.
- PHP 5 biedt meer mogelijkheden voor de ontwikkeling van de software. Hierdoor kan LATUS veiliger, robuuster en krachtiger worden.
Voor meer informatie en uitleg over het initiatief om over te stappen op PHP 5 kunt u kijken op gophp5.org (in het Engels).
Meer nieuws
- Uw eigen twitterblok geïntegreerd in uw website 3-2-2012
- Het Marketing Café gaat van start 2-2-2012
- Berckheijde Vastgoed Beleggingen online met een vernieuwde website 2-2-2012
- Pyongyang Restaurant, een uniek Noord Koreaanse belevenis 2-2-2012
- Kom naar de Latus Lunch van 15 februari 1-2-2012
- Drain Design Construct kiest voor een website van Latus 26-1-2012
- Module referenties is vernieuwd 26-1-2012
- Nieuw bij Latus! Uw website beheren op uw iPad of iPhone 18-1-2012
- Installatiebedrijf Mijnlieff B.V. live met een Latus Modelsite 18-1-2012
- Pro-Sanitair live met een Latus Modelsite 11-1-2012

